מפעלי מתכת- כל השירותים

אין ספק כי עם התקדמות הטכנולוגיה קמים יותר ויותר מפעלי מתכת בישראל, אך לא כולם מעניקים את אותו מגוון שירותים, לא לכולם יש עובדים בעלי וותק וניסיון ובשורה התחתונה – לא כולם מצליחים לספק ללקוחות את המוצרים הדרושים במהירות, איכות ואדיבות. לייזר גרופ הינה חברה הנחשבת למובילה בישראל בתחום של חיתוכי לייזר ומפיקה מהחיתוכים האלו את מיטב המוצרים האיכותיים והמוגמרים ביותר.

מפעלי מתכת- העבודות שלנו
מפעלי מתכת- העבודות שלנו

החברה עובדת גם עם לקוחות תעשייתיים גדולים וגם עם המגזר הפרטי בכל רחבי הארץ. לחברה ניסיון רב בתחום, ניסיון המאפשר לה להעניק לכל אותם לקוחות שירות מהיר והתאמה נכונה של המוצר לצרכים ולדרישות שלהם, תוך התחשבות במגבלות תקציב וזמן.

ליצירת קשר והגשמת הרצונות שלך, צור קשר בכל נושא שתבחר:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

5 + 9 =

תוכן ההודעה

חשיבות תקן iso 9001

תקן iso 9001, אשר בו פועלת חברת לייזר גרופ, הינו תקן ישראלי אשר מגדיר את הדרישות לניהול האיכות. מפעלי מתכת אשר עומדים בדרישות של תקן זה הינם מפעלים אשר עומדים בדרישות הבאות:

  • מסוגלים לספק בצורה עקבית מוצרים אשר עומדים בדרישות של הלקוחות ובדרישות תחיקתיות ישימות.
  • עמלים רבות בכדי להגביר את רמת שביעות הרצון של הלקוחות שלהם בעזרת יישום נכון של מערכת ניהול האיכות במפעלם.
  • מיישמים באופן מתמיד תהליכים אשר מסייעים לשיפור מערכת ניהול האיכות.

לכן, חשוב לפנות אך ורק אל מפעלי מתכת אשר פועלים בתקן זה, כמו לייזר גרופ, וכך אתם יכולים להיות בטוחים כי המפעל יעניק לכם שירות איכותי ומוצר ברמה הגבוהה ביותר בהתאם לדרישות שלכם.

עמידה בזמני אספקה

אחד הקריטריונים החשובים ביותר בו חייבים לעמוד מפעלי מתכת הינו קריטריון לוח הזמנים. חברות ואנשים פרטיים אשר מזמינים מוצרי מתכת מבקשים התחייבות לזמני אספקה סבירים ומצפים שהמפעל יעמוד בזמנים אלו. לכן, בחברת לייזר גרופ מקפידים לעשות הכל בכדי לעמוד בזמני האספקה שסוכמו עם הלקוח מראש, דבר אשר מאפשר ללקוחות להתכונן בצורה נכונה לקבלת המוצר ולא להתעכב עם פרויקטים גדולים רק בגלל מוצר מתכת שמתעכב להם, דבר שיכול ליצור ללקוחות אלו נזק חמור.

מגוון רחב של מוצרי מתכת

חברת לייזר גרופ מעניקה מגוון רחב של שירותים ומציעה מגוון עצום של מוצרים שונים. כך, היא מבטיחה ללקוחות שלה שלא יצטרכו לפנות אל כמה מפעלי מתכת בכדי לקבל את כלל המוצרים להם הם זקוקים אלא יוכלו לקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת. בין המוצרים העיקריים שהחברה מציעה ניתן למצוא:

  • שערים לבתים פרטיים (כולל צביעה של השער והתקנה מקצועית).
  • מגוון רחב של חיפויים בסגנונות עיצוב שונים בהתאם לדרישות הלקוח
  • שלטים למפעלים תעשייתיים ולמוסדות
  • עיצוב וייצור של משרביות
  • גדרות ושערים בעיצובים מיוחדים
  • עיצוב ובניה של פסלים
  • מעקות למדרגות

ועוד מגוון רחב של מוצרים בפיתוחים בלעדיים ובתכנונים מיוחדים. כמובן, בחברה ניתן לקבל גם שירות של תכנון וייצור מוצר ייחודי על פי דרישות הלקוח (מתאים לאדריכלים, מעצבי נוף, פסלים, אמנים ואפילו לקוחות פרטיים המעוניינים לעצב את ביתם בצורה מיוחדת ויוצאת דופן).

כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות אל לייזר גרופ עוד היום.

אז חייג עכשיו!

0544222440- אופיר

0503021050- צביקה

 

אנו מקווים שמאמר זה נמצא מעניין ומועיל עבורכם. נשמח לשמוע את דעתכם בכל נושא!

צרו קשר

Add comment


+ 7 = 14