נמאס לך להשתזף? פרגולה מאלומיניום!

פרגולה מאלומיניום

מחפש פרגולה מאלומיניום? אנחנו תמיד שמחים להכיר מקצוענים 🙂

האפשרות של פרגולה מאלומיניום- פרגולה אשר עשויה מאלומיניום הינה פתרון הצללה איכותי במיוחד, ניתן להתקין אותה בגינה, במרפסת או אפילו בכניסה אל הבית ולקבל שטח מוצל ומוגן מפני מזג אוויר קיצוני כמו גשם סוער או שמש יוקדת. בנוסף, פרגולה העשויה מאלומיניום מעניקה מראה מודרני ויוקרתי לבית ואם אתם חובבי העיצוב הנקי, פרגולה כזו יכולה להתאים לכם כמו אלומיניום ללייזר גרופ.

דיוק מושלם- פרגולה מאלומיניום לייזר גרופ
מקסימום תוצאות- עבודת ברזל בלייזר גרופ

היתרונות של פרגולה מאלומיניום

פרגולה מאלומיניום יכולה להעניק לכם יתרונות רבים. בין היתרונות העיקריים של הפרגולות מהסוג הזה ניתן למצוא:

  • עמידות – הפרגולה כולה, גם היסודות וגם הגג, עשויה מאלומיניום חזק אשר תורם לעמידות של הפרגולה למשך שנים רבות, וליציבות מול תנאי מזג אוויר קשים.
  • שטח – כידוע, אלומיניום הוא חומר בעל משקל נמוך. לכן, בניגוד לעץ, לא צריך לבנות יסודות רחבים על פני שטח רב בכדי להחזיק את גג הפרגולה וניתן לעשות זאת גם על ידי מספר יסודות בודדים שלא תופסים שטח רב.
  • תחזוקה – אם פרגולות העשויות מעץ צריך לצבוע כל כמה שנים, לשייף ולתחזק נכון בכדי למנוע ריקבון, כשמדובר בפרגולות מאלומיניום כל זה נעלם. למעשה, לאחר הקמת הפרגולה אינכם צריכים לעשות דבר בכדי לתחזק אותה.
  • עיצוב – כיום ניתן למצוא מגוון רחב של עיצובים באלומיניום כך שאתם יכולים למצוא עיצוב שימשיך את העיצוב החיצוני של הבית שלכם ויעניק לו מראה הרבה יותר מרשים והרבה יותר מיוחד.

צרו קשר בהקדם!

+ 7 = 13

סוגים שונים של פרגולה מאלומיניום

כיום ניתן למצוא פרגולה מאלומיניום משני סוגים עיקריים:

  1. פרגולת תריסים חשמליים – פרגולה אשר בה אפשר לכוון את השלבים של האלומיניום באופן חשמלי נוח וקל בהתאם למיקום בו נמצאת השמש באותו זמן. בנוסף, אפשר לכוון את רמת הכיסוי, כיסוי מלא בימי גשם וכיסוי חלקי בימי שמש חמימים. כמובן, המנוע החשמלי מוגן מפני מים כך שאין לכם ממה לחשוש.
  2. פרגולה קבועה – כשמה כן היא, קבועה ולא ניתנת לשינוי או הזזה כמו החשמלית.

לסיכום, אתם יכולים למצוא מגוון רחב של פרגולות מאלומיניום ולהתאים את הפרגולה הנכונה ביותר לצרכים שלכם ולעיצוב של הבית שלכם. לכן, לפני שאתם בוחרים באופציה המסורתית של פרגולה מעץ, בחנו היטב את הפרגולות מאלומיניום, היתרונות הרבים שלהן הופכים אותן להרבה יותר משתלמות והרבה יותר כדאיות עבורכם.

Add comment


+ 5 = 10