פרגולה מאלומיניום

 

פרגולות משפרות בעשרות מונים כל בית, חצר, גינה או מרפסת בהם הן נמצאות. אלא שזהו תחום רחב לכל הדעות, עם הבדלים רבים בין סוגים שונים של פרגולות. אחד המשתנים המשמעותיים שמרכיבים את המשוואה הוא חומר הגלם ממנו עשויה הפרגולה, כאשר בהקשר הזה פרגולה מאלומיניום היא אחת הבחירות הנפוצות ביותר. לפניכם המאפיינים העיקריים והיתרונות של פרגולה מהסוג הזה.

מעלות מרכזיות של פרגולות מאלומיניום

ההגדרה הבסיסית של פרגולה מאלומיניום, עושה רושם, לא דורשת הבהרה נוספת. מה שכן חשוב להדגיש הוא שקיימים הבדלים מהותיים בין פרגולה מהסוג הזה לבין פרגולה מחומרי גלם אחרים, בראשם עומד העץ. פרגולות מאלומיניום, אפשר לטעון בפה מלא, נחשבות לעמידות במיוחד ביחס לסוגים אחרים, ולו מכיוון שהאלומיניום שומר על חוזקו ויופיו משך שנים ארוכות, לא מחליד ולא סובל מנזקי הזמן או מפגעי מזג האוויר. זאת ועוד, האלומיניום, להבדיל מעץ, אינו דליק, מה שמוציא מהמשוואה תרחישים חמורים של שריפה. מעלה נוספת נוגעת לתחזוקה המינימלית הנדרשת עבור פרגולה מאלומיניום, שאפשר לטעון שכמעט ולא קיימת: כך, למשל, אין חשש שמא מזיקים שונים יפגעו בפרגולה, כאשר גם כאן ניתן להעמיד מנגד את פרגולות העץ.

אלומיניום, למרות הקשיחות שלו, הוא חומר גמיש ונוח מאד לעיבוד. ההשלכה העיקרית של כך היא על צורות הפרגולות, שהן הכול חוץ מקבועות כיום. ניתן למצוא פרגולות אלומיניום במגוון רחב של צורות ועיצובים, יחד עם פרופילי אלומיניום, כאשר עבור האלה המעוניינים בהן עומדת גם האפשרות לעיצוב אישי של הפרגולה.

Aluminum pergola

 

 

 

 

 

 

על מה צריך לשים דגש?

יחד עם היתרונות המרכזיים של פרגולה מאלומיניום, צריך להשקיע מאמצים מסוימים בבחירה על מנת להבטיח מוצר שיאפשר לכל היתרונות שפורטו מעלה להתגשם בפועל. זה מתחיל מסוגיית העיצוב: פעם, היצע הדגמים של פרגולות אלומיניום היה מצומצם ביחס לסוגים אחרים. כיום, עם הפתחות הטכנולוגיה, הרי שבקרב חברות מקצועיות התמונה רחוקה מלהיות כך. עם זאת, חשוב לסקור היטב את מגוון הדגמים והאפשרויות שמציעה החברה המשווקת טרם הבחירה.

סוגיה משמעותית אחרת שיש לתת עליה את הדעת נוגעת למחיר הפרגולה. גם כאן, ניתן היה להצביע בעבר על פערים משמעותיים בין פרגולה מאלומיניום לבין פרגולה מעץ, כאשר זו העשויה אלומיניום הייתה יקרה יותר, לעיתים בצורה משמעותית. כיום, הפערים הצטמצמו, אך בכל זאת מומלץ לבצע השוואת מחירים בין מספר חברות המספקות פרגולה שכזו טרם הבחירה.

Add comment


8 + = 9