שער חשמלי לבית פרטי

 

בית פרטי, מעצם המהות שלו, כולל בתוכו רשימה ארוכה מאד של יתרונות, ואכן – אין ספק שאיכות החיים בו נחשבת לגבוהה בעשרות מונים מאשר פתרונות דיור אחרים. אלא שכאשר עוברים לבית שכזה צריך לתת את הדעת על לא מעט מאפיינים שצריכים להיכנס לתכנון הבית או הסביבה הסמוכה לו. וכאן בדיוק מתחילים לדבר על שער חשמלי לבית פרטי ועל יתרונותיו הרבים.

שערים חשמליים, בתים פרטיים ומה שביניהם

שער חשמלי לבית פרטי עשוי ללבוש מספר צורות עיקריות. ראשית, יכול להיות זה שער לכניסת כלי רכב, לשטח הבית, לחניה או אפילו למוסך. במצב הזה, הבחירה המקובלת כיום היא בשער אשר מופעל באמצעות שלט רחוק, אשר מוצמד למפתחות הרכב. שער חשמלי מהסוג הזה יבטיח ששטח הבית הפרטי יישמר, כמובן, פרטי, וכן לשפר את תחושת הבטיחות של אנשי הבית. השער גם מוציא מתוך המשוואה תרחישים של גניבת הרכב מהחניה.

שער חשמלי לבית פרטי, עם זאת, יכול בהחלט להתייחס להולכי הרגל עצמם. גם כאן, המטרה היא לאפשר אך ורק לבני הבית להיכנס לשטחו, כאשר לא מעט שערים כוללים בתוכם מערכת אינטרקום המאפשרת פתיחה של השער בלחיצת כפתור. חשוב להדגיש כי אין זה הכרח ששער מהסוג הזה יהיה חשמלי, שעה שלא מעט אנשים בוחרים בשערים בסיסיים ופשוטים יותר, הנפתחים וננעלים באמצעות מפתח.

אינספור דגמים של שערים

החלטתם להתקין שער חשמלי לבית פרטי? יפה מאד. כעת, עליכם להיכנס לעובי הקורה ולראות שלא מעט אפשרויות, המגלמות בתוכן את חזית הטכנולוגיה, עומדות בפניכם. לא מדובר רק על הצורה או העיצוב של השער, שיכולים בהחלט להיעשות בהתאמה אישית לצרכי הלקוחות, אלא גם על האופן בו מתבצעת פתיחת השער הלכה למעשה. הבחירה המקובלת, כאמור, היא בשלט המוצמד למפתח הרכב או הבית, אלא שיש בנמצא גם שלטים אשר נפתחים באמצעות אפליקציה ייעודית המותקנת בטלפון החכם של המשתמש.

צורת הפתיחה של השער צריכה להיכנס גם היא לתוך משוואת הבחירה. מעבר לאפשרויות העיקריות, של פתיחת השער כלפי מעלה או הצידה, יש מגוון רחב של דגמים אפשריים. קצרה היריעה מלפרט כאן באריכות על ההבדלים הרבים הקיימים בין שער כנף, שער דו כנף, שער מלא מתרומם, שער מלא נגרר, מחסום זרוע נשלף, מחסום אישי ועוד. בכל אופן, מומלץ לקבל ייעוץ מחברות מקצועיות הפועלות בתחום ולסקור את הדגמים הספציפיים שהן מציעות.

Add comment


4 + = 10